Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu WCAG
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

2020

Oświadczenie złożone w związku z objęciem stanowiska sędziego w Wojewódzkim Sądzie Administracyjnym w Opolu w 2020 r.

sędzia WSA Beata Kozicka - zarządzeniem nr 23/20 Prezesa Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Opolu z dnia 30 listopada 2020 r. w sprawie publikacji informacji zawartych w oświadczeniach o stanie majątkowym sędziów i referendarzy sądowych Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Opolu za 2020 r. oraz objęcia zawartych w nich informacji ochroną przewidzianą dla informacji niejawnych, objęto informacje zawarte w oświadczeniu o stanie majątkowym złożonym przez sędziego WSA Beatę Kozicką w związku z objęciem stanowiska sędziego w Wojewódzkim Sądzie Administracyjnym w Opolu z dniem 1 października 2020 r., ochroną przewidzianą dla informacji niejawnych o klauzuli tajności "zastrzeżone".


Oświadczenie złożone w związku z opuszczeniem stanowiska sędziego, wobec przejścia w stan spoczynku

sędzia NSA Jerzy Krupiński - zarządzeniem nr 2/21 Prezesa Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Opolu z dnia 5 stycznia 2021 r.  w sprawie publikacji informacji zawartych w oświadczeniach o stanie majątkowym sędziów i referendarzy sądowych Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Opolu za 2020 r. oraz objęcia zawartych w nich informacji ochroną przewidzianą dla informacji niejawnych, objęto informacje zawarte w oświadczeniu o stanie majątkowym złożonym przez sędziego NSA Jerzego Krupińskiego w związku z opuszczeniem stanowiska sędziego, wobec przejścia w stan spoczynku, ochroną przewidzianą dla informacji niejawnych o klauzuli tajności "zastrzeżone".


Oświadczenia o stanie majątkowym za 2020 rok:

PDFsędzia NSA Gerard Czech.pdf
PDFsędzia WSA Grzegorz Gocki.pdf
PDFsędzia WSA Marzena Łozowska.pdf
PDFsędzia WSA Daria Sachanbińska.pdf
PDFsędzia WSA Krzysztof Sobieralski.pdf
PDFsędzia WSA Marta Wojciechowska.pdf
PDFstarszy referendarz sądowy Krzysztof Błasiak.pdf
PDFstarszy referendarz sądowy Anna Misiak-Janik.pdf
PDFstarszy referendarz sądowy Violetta Radecka-Sinicka.pdf

 

sędzia WSA Krzysztof Bogusz - zarządzeniem nr 11/21 Prezesa Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Opolu z dnia 28 czerwca 2021 r. w sprawie publikacji informacji zawartych w oświadczeniach o stanie majątkowym sędziów, asesorów sądowych i referendarzy sądowych Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Opolu za 2020 r. oraz objęcia zawartych w nich informacji ochroną przewidzianą dla informacji niejawnych, objęto informacje zawarte w oświadczeniu o stanie majątkowym za 2020 r. złożonym przez sędziego WSA Krzysztofa Bogusza ochroną przewidzianą dla informacji niejawnych o klauzuli tajności "zastrzeżone";

sędzia WSA Beata Kozicka - zarządzeniem nr 11/21 Prezesa Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Opolu z dnia 28 czerwca 2021 r. w sprawie publikacji informacji zawartych w oświadczeniach o stanie majątkowym sędziów, asesorów sądowych i referendarzy sądowych Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Opolu za 2020 r. oraz objęcia zawartych w nich informacji ochroną przewidzianą dla informacji niejawnych, objęto informacje zawarte w oświadczeniu o stanie majątkowym za 2020 r. złożonym przez sędziego WSA Beatę Kozicką ochroną przewidzianą dla informacji niejawnych o klauzuli tajności "zastrzeżone";

sędzia WSA Aleksandra Sędkowska - zarządzeniem nr 11/ 21 Prezesa Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Opolu z dnia 28 czerwca 2021 r. w sprawie publikacji informacji zawartych w oświadczeniach o stanie majątkowym sędziów, asesorów sądowych i referendarzy sądowych Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Opolu za 2020 r. oraz objęcia zawartych w nich informacji ochroną przewidzianą dla informacji niejawnych, objęto informacje zawarte w oświadczeniu o stanie majątkowym za 2020 r. złożonym przez sędziego WSA Aleksandrę Sędkowską ochroną przewidzianą dla informacji niejawnych o klauzuli tajności "zastrzeżone".