Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

Konkurs na stanowisko referenta - stażysty Prez/K-114-1/18

Strona archiwalna

 


Konkurs na stanowisko referenta – stażysty

Prez/K-114-1/18

 

Komisja konkursowa zawiadamia, iż po dokonaniu selekcji zgłoszeń kandydatów pod kątem spełnienia wymogów formalnych do II etapu konkursu zakwalifikowały się następujące osoby:

1. Katarzyna Działek,

2. Antonina Gawle,

3. Anna Gonsior,

4. Marta Kubiak,

5. Marta Sacher,

6. Monika Sadowska,

7. Alicja Tulkis.


II i III etap konkursu odbędzie się w dniu  23.02.2018 r., o godzinie 10.00, w sali nr 105  (I piętro) w budynku Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Opolu.

II etap konkursu - będzie polegał na sprawdzeniu praktycznych umiejętności obsługi komputera oraz szybkiego i poprawnego pisania na komputerze,

III etap konkursu - będzie rozmową, podczas której Komisja oceni m.in. wiedzę poszczególnych kandydatów z zakresu ustawy z dnia 25 lipca 2002 r. – Prawo o ustroju sądów administracyjnych (Dz.U. z 2017 r. poz. 2188, ze zm.) oraz rozporządzenia Prezydenta RP  z dnia 5 sierpnia 2015 r. – Regulamin wewnętrznego urzędowania wojewódzkich sądów administracyjnych (Dz.U. z 2015 r. poz. 1177), a także umiejętności kandydatów dotyczące wykorzystania tej wiedzy na stanowisku pracy, którego dotyczy konkurs.

 

Po zakończeniu II etapu Komisja ustali listę osób zakwalifikowanych do III etapu.

 

Po przeprowadzeniu III etapu konkursu Komisja ustali listę kandydatów wybranych na stanowisko, na które przeprowadzany jest konkurs.

 

Podpisy członków Komisji:

 - Przewodniczący Komisji: Małgorzata Madera

 - Sekretarz Komisji: Grażyna Pałys

 - Członek Komisji: Aleksandra Kowalska - Wnuk