Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

2020

Oświadczenie złożone w związku z objęciem stanowiska sędziego w Wojewódzkim Sądzie Administracyjnym w Opolu w 2020 r.

sędzia WSA Beata Kozicka - zarządzeniem nr 23/20 Prezesa Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Opolu z dnia 30 listopada 2020 r. w sprawie publikacji informacji zawartych w oświadczeniach o stanie majątkowym sędziów i referendarzy sądowych Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Opolu za 2020 r. oraz objęcia zawartych w nich informacji ochroną przewidzianą dla informacji niejawnych, objęto informacje zawarte w oświadczeniu o stanie majątkowym złożonym przez sędziego WSA Beatę Kozicką w związku z objęciem stanowiska sędziego w Wojewódzkim Sądzie Administracyjnym w Opolu z dniem 1 października 2020 r., ochroną przewidzianą dla informacji niejawnych o klauzuli tajności "zastrzeżone".


Oświadczenie złożone w związku z opuszczeniem stanowiska sędziego, wobec przejścia w stan spoczynku

sędzia NSA Jerzy Krupiński - zarządzeniem nr 2/21 Prezesa Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Opolu z dnia 5 stycznia 2021 r.  w sprawie publikacji informacji zawartych w oświadczeniach o stanie majątkowym sędziów i referendarzy sądowych Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Opolu za 2020 r. oraz objęcia zawartych w nich informacji ochroną przewidzianą dla informacji niejawnych, objęto informacje zawarte w oświadczeniu o stanie majątkowym złożonym przez sędziego NSA Jerzego Krupińskiego w związku z opuszczeniem stanowiska sędziego, wobec przejścia w stan spoczynku, ochroną przewidzianą dla informacji niejawnych o klauzuli tajności "zastrzeżone".


Oświadczenia o stanie majątkowym za 2020 rok:

PDFsędzia NSA Gerard Czech.pdf (1,40MB)
PDFsędzia WSA Grzegorz Gocki.pdf (798,99KB)
PDFsędzia WSA Marzena Łozowska.pdf (1,37MB)
PDFsędzia WSA Daria Sachanbińska.pdf (1,27MB)
PDFsędzia WSA Krzysztof Sobieralski.pdf (1,01MB)
PDFsędzia WSA Marta Wojciechowska.pdf (808,69KB)
PDFstarszy referendarz sądowy Krzysztof Błasiak.pdf (1,35MB)
PDFstarszy referendarz sądowy Anna Misiak-Janik.pdf (874,19KB)
PDFstarszy referendarz sądowy Violetta Radecka-Sinicka.pdf (1 001,47KB)

 

sędzia WSA Krzysztof Bogusz - zarządzeniem nr 11/21 Prezesa Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Opolu z dnia 28 czerwca 2021 r. w sprawie publikacji informacji zawartych w oświadczeniach o stanie majątkowym sędziów, asesorów sądowych i referendarzy sądowych Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Opolu za 2020 r. oraz objęcia zawartych w nich informacji ochroną przewidzianą dla informacji niejawnych, objęto informacje zawarte w oświadczeniu o stanie majątkowym za 2020 r. złożonym przez sędziego WSA Krzysztofa Bogusza ochroną przewidzianą dla informacji niejawnych o klauzuli tajności "zastrzeżone";

sędzia WSA Beata Kozicka - zarządzeniem nr 11/21 Prezesa Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Opolu z dnia 28 czerwca 2021 r. w sprawie publikacji informacji zawartych w oświadczeniach o stanie majątkowym sędziów, asesorów sądowych i referendarzy sądowych Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Opolu za 2020 r. oraz objęcia zawartych w nich informacji ochroną przewidzianą dla informacji niejawnych, objęto informacje zawarte w oświadczeniu o stanie majątkowym za 2020 r. złożonym przez sędziego WSA Beatę Kozicką ochroną przewidzianą dla informacji niejawnych o klauzuli tajności "zastrzeżone";

sędzia WSA Aleksandra Sędkowska - zarządzeniem nr 11/ 21 Prezesa Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Opolu z dnia 28 czerwca 2021 r. w sprawie publikacji informacji zawartych w oświadczeniach o stanie majątkowym sędziów, asesorów sądowych i referendarzy sądowych Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Opolu za 2020 r. oraz objęcia zawartych w nich informacji ochroną przewidzianą dla informacji niejawnych, objęto informacje zawarte w oświadczeniu o stanie majątkowym za 2020 r. złożonym przez sędziego WSA Aleksandrę Sędkowską ochroną przewidzianą dla informacji niejawnych o klauzuli tajności "zastrzeżone".