Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

Zbędny i zużyty składnik majątku ruchomego Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Opolu

Strona archiwalna

 

Zbędny i zużyty składnik majątku ruchomego Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Opolu

 

Stosownie do rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 21 października 2019 r. w sprawie szczegółowego sposobu gospodarowania składnikami rzeczowymi majątku ruchomego Skarbu Państwa (Dz.U.2025.228 t.j. z dnia 2025.02.25), Wojewódzki Sąd Administracyjny w Opolu informuje, iż posiada zbędny i zużyty składnik majątku ruchomego z  przeznaczeniem do:

 

  1. nieodpłatnego przekazania innej jednostce – w pierwszej kolejności uwzględnienie potrzeb jednostek sektora finansów publicznych,

  2. sprzedaży, o ile nie dojdzie do skutku zagospodarowanie składnika w sposób określony w pkt 1,

  3. zbycia w formie darowizny, o ile nie dojdzie do skutku zagospodarowanie składnika w sposób określony w pkt 1 i 2,

  4. zużyty składnik rzeczowy majątku ruchomego, niezagospodarowany w sposób, o którym mowa w pkt 1 - 3, zostanie zlikwidowany poprzez zniszczenie (przekazanie do utylizacji).

 

Szczegółowy opis znajduje się w treści załączonego ogłoszenia (informacji), nazwa pliku: „Ogłoszenie-informacja o zbędnym składniku majątku WSA w Opolu”

 

Informacje na temat RODO oraz jego obowiązywania w sądach administracyjnych, dostępne są na stronie internetowej Naczelnego Sądu Administracyjnego w zakładce „RODO – wybrane informacje ogólne”.

 

Bezpośredni link:

http://www.nsa.gov.pl/ochrona-danych-osobowych-wybrane-informacje-ogolne.php

 

PDF  Ogłoszenie-informacja o zbędnym składniku majątku WSA w Opolu.pdf (1,61MB)