Zbędny i zużyty składnik majątku ruchomego Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Opolu
Strona archiwalna
Zbędny i zużyty składnik majątku ruchomego Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Opolu
Stosownie do rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 21 października 2019 r. w sprawie szczegółowego sposobu gospodarowania składnikami rzeczowymi majątku ruchomego Skarbu Państwa (Dz.U.2025.228 t.j. z dnia 2025.02.25), Wojewódzki Sąd Administracyjny w Opolu informuje, iż posiada zbędny i zużyty składnik majątku ruchomego z przeznaczeniem do:
-
nieodpłatnego przekazania innej jednostce – w pierwszej kolejności uwzględnienie potrzeb jednostek sektora finansów publicznych,
-
sprzedaży, o ile nie dojdzie do skutku zagospodarowanie składnika w sposób określony w pkt 1,
-
zbycia w formie darowizny, o ile nie dojdzie do skutku zagospodarowanie składnika w sposób określony w pkt 1 i 2,
-
zużyty składnik rzeczowy majątku ruchomego, niezagospodarowany w sposób, o którym mowa w pkt 1 - 3, zostanie zlikwidowany poprzez zniszczenie (przekazanie do utylizacji).
Szczegółowy opis znajduje się w treści załączonego ogłoszenia (informacji), nazwa pliku: „Ogłoszenie-informacja o zbędnym składniku majątku WSA w Opolu”
Informacje na temat RODO oraz jego obowiązywania w sądach administracyjnych, dostępne są na stronie internetowej Naczelnego Sądu Administracyjnego w zakładce „RODO – wybrane informacje ogólne”.
Bezpośredni link:
http://www.nsa.gov.pl/ochrona-danych-osobowych-wybrane-informacje-ogolne.php
Ogłoszenie-informacja o zbędnym składniku majątku WSA w Opolu.pdf (1,61MB)